Reference

Karlův most, Praha

Celkové čištění Karlova mostu po jeho generální opravě obnášelo zejména sjednocení barevných rozdílů mezi starými a novými bloky. Prováděli jsme metodou tryskání systémem Torbo a čištěním parou. Výše zmíněný postup musel být nejprve důkladně otestován na již vyřazených kamenech v depozitáři. Teprve poté se určil přesný technologický postup a metody čištění. Pro tryskání je vždy důležité zvolit vhodné abrazivo, zde jsme použili mletý živec.


Státní opera Praha

Na budově Státní opery Praha jsme odstraňovali staré nátěry a omítky z fasády.


Víno Mikulov – sklepy sektárny

Vyčistili jsme přes 1 700 m2 cihel ve třech sklepích bývalé sektárny společnosti Víno Mikulov v Mikulově.


Tondach Brno – vozíky

Odstraňovali jsme korozi a staré nátěry ze 186 vozíků, na které se skládají palety s cihlami. Ty pak dále projíždějí pecí (sušárnou). Zakázka trvala téměř rok, během kterého jsme za provozu ošetřili tryskáním vždy 5 vozíků týdně. Následně jsme na tyto ošetřené vozíky aplikovali ochranný nátěr.


4D Center Praha – Kodaňská ul.

Dle návrhu francouzského umělce a designera Jaacova Agama jsme na hliníkovou fasádu bývalé budovy Chemapolu (dnes 4D Center) nanesli přes 300 barevných odstínů. Koncept harmonicky splývajících barev  vytvářející  světelný efekt je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako dům s nejbarevnější fasádou.


Agip Česká republika

Nové nátěry čerpacích stanic společnosti Agip v Praze, Rozvadově a Karlových Varech.


Letiště Brno

Odstranění starého nátěru střechy řídící věže a aplikace nového.


Loď – Golf Yacht Prague

Při této zakázce jsme primárně odstraňovali nánosy a rez z povrchu lodi i technického zázemí. Následně jsme aplikovali nový nátěr. Loď je zakotvena v blízkosti Rohanského ostrova v Praze.


ACE Media

Na sloup billboardu jsme nanesli nový nátěr včetně aplikace antigraffiti složky.


Haštalský dědek

Z fasády této restaurace v centru Prahy jsme odstraňovali graffiti, hloubkově ji vyčistili, opravili a vyměnili poškozené desky. Na mramorový obklad jsme nakonec aplikovali antigraffiti nátěr.