O nás

Jako oblečení zdobí člověka, tak fasáda dům. Jenže aby fasáda vydržela dlouho krásná, je třeba o ni pečovat. Nemáte na to čas ani chuť, a přesto chcete mít nemovitosti jako ze škatulky? Nevadí. Obraťte se na odborníky z firmy  ARS - AXIOM REAL a starosti o fasádu můžete pustit z hlavy. Nerozhází vás ani špína, prach, dokonce ani řádění sprejerů.

Společnost AXIOM REAL spol. s r.o. - ARS se zaměřuje na čištění povrchů, mytí fasád, odstraňování graffiti a aplikaci ochranných antigraffiti nátěrů. Práce dodává buď kompletně na klíč tj. včetně stavebních oprav, fasádních nátěrů a všech dalších souvisejících prací, nebo je schopna dodat pouze požadovanou část.

Za více jak 21 let působení v České republice máme pozici jednoho z nejlepších specialistů v oboru. Výsledkem jsou každoročně stovky spokojených referencí od soukromých majitelů, společenství vlastníků, družstev a správců nemovitostí. Může také nabídnout zkušenosti získané z největších „antigraffiti“ projektů realizovaných v České republice.

Čištění povrchů a mytí fasád

Ztratila fasáda vaší nemovitosti postupně barvu vlivem prachu, atmosférických nečistot nebo organického napadení?  Nebo potřebujete vyčistit zámkovou dlažbu od skvrn, žvýkaček a nečistot či navrátit památkám, sochám a plastikám jejich zaslouženou slávu? Pak jste u firmy ARS pořád na správné adrese. Hloubkové čištění, mytí a ochrana všech typů povrchů (cihla, keramika, beton, pískovec, travertin, žula, umělý kámen, mramor, břizolit, zateplené a barvené fasády, zámkové dlažby, hliníkové a nerezové konstrukce atd.) patří také do portfolia nabízených služeb. Samozřejmostí je i odstraňování organických nečistot (plísní, hub, řas, mechů) a to nejen z fasád a zateplovacích systémů.
Pro čištění využívá speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád, používané stavební materiály a střešní krytiny. Výsledkem použití prostředků a patentovaných postupů je dokonalé odstranění nepříjemných nečistot a obnovení původního vzhledu fasád a ošetřených povrchů.

Odstraňování graffity z fasád a ostatních povrchů rychle a účinně 

ARS nabízí nonstop servis a odstraňuje graffiti do 12 hodin od nahlášení. Dokáže graffiti odstranit ze všech druhů povrchů - fasád, zdí, dveří, karosérií vozidel, výtahů, garážových vrat. Umí odstranit graffiti i jiné sprejerské výtvory z přírodních i umělých materiálů.
Používá odstraňovače, které dokážou povrchy vyčistit včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu, a to bez jejich porušení.

Dalším trumfem firmy je použití preventivního ochranného nátěru, který zjednodušuje odstranění graffiti.  V nabídce má několik systémů nátěrů až s 6-ti letou zárukou a následným servisem (odstraňování graffiti) po dobu 1 až 3 roků zdarma!
Speciální ochranné antigraffity nátěry se nanáší do výšky cca 3 metrů, vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu, která graffiti nepropustí do podkladu a mohou se snadno odstranit. Ochranné protisprejerské nátěry mají i hydrofobní efekt, minimální nasákavost a nešpiní se.