Nátěry proti plísním na ochranu fasád

Zejména u staveb nacházejících se v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu nebo podloží a s absencí větru či sluníčka hrozí vysoké riziko vzniku plísní. Plíseň může postihnout celý dům, od jeho základů, přes fasádu až po střechu. Kdo se s ní někdy setkal, ten jistě ví, jak nepříjemnou komplikaci představuje. Nejenom, že se plíseň rychle šíří po celém domě, ale také se jí mnohdy obtížně zbavuje. Abyste již nemuseli řešit problém s plísní, nabízíme Vám aplikaci ochranných nátěrů proti plísním.

Volba konkrétního druhu nátěru je závislá na druhu stavby, její velikosti a také na míře znečištění. V každém případě je však potřeba nejprve dům vyčistit. S čištěním domů od organických nečistot jako jsou plísně, ale například také mechy či řasy, máme bohaté zkušenosti. Poradíme si s každým stupněm zanesení a jsme zvyklí pracovat s různými druhy materiálů. Ať už pracujeme s cihlami, betonem nebo třeba žulou, používáme ty nejšetrnější metody ošetření a přísně dbáme na to, abychom předešli jakémukoli poškození povrchu stavby.

Teprve když je dokončen proces důkladného čištění, dáváme se do aplikace protiplísňových nátěrů. Typ i způsob ošetření vždy volíme tak, abychom budově zajistili maximální možnou ochranu. Námi používané ochranné nátěry proti plísním jsou té nejvyšší kvality a jsou vysoce odolné. Nátěr lze použít i na nerovné povrchy či na domy z kombinovaných materiálů a nemusíte se tedy obávat, že by se plíseň dostala pod vrstvu nátěru. Všechny námi používané protiplísňové nátěry jsou navíc vysoce odolné vůči slunečnímu záření, stejně jako vůči dalším vnějším vlivům, což Vám zaručí ochranu proti plísním až na několik let. Aplikaci nátěru doporučujeme provést po každém čištění fasády.

Máte-li o aplikaci ochranného nátěru proti plísním zájem nebo pokud Vás zajímají bližší informace, kontaktujte nás. Rádi Vám všechny dotazy zodpovíme a vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci dle dispozic vašeho domu.